Trivia Crack Hileleri

calisan hile            Son günlerde inanılmaz bir patlama yaşayan Trivia Crack hile 7 den 70 e herkesin sevgilisi olmaya devam ediyor. İnsanların fakrlı platformlar aradıklarını kendilerine zaman ayırmak adına yeni şeyler denedikleri bu dönemlerde trivian crack oyunu mükemmel bir alternatif gibi gözüküyor. İlk çıktığından beri düzenli olarak gösteridği ilgi alaka artışına son günlerde inanılmaz bir hız veren trivia oyunu , sosyal medyada bir çok fenomenin de ilgi odağı olmuş durumda. 

          Her şey bir yana oyunu bilmeyen varsa diye azcık açıklama yapayım izin verirseniz. Oyunu bilenler bu satırları okurken sıkılmasınlar diye azcık süsleyerek anlatacağım. Oyun tam bir bulmaca gerilim senaryosu. Canınız bittiğinde beklerken zamanı öldüremiyorsunuz. heleki sizinle beraber oyunu oynayan arkadaşlarınız ailesiniz var onların gerisinde kalıyorsunuz. Geride kalmamak için soruları doğru cevaplamanız gerekiyor. Yanlış cevapladığınızda canınız gidiyor. Bazı sitelerde trivia crack hileleri ve kupon kodları mevcut. Bu sitelerden birtanesi http://triviacrackhile.blogspot.com.tr 
Siteye ulaşmak için trivia crack hile üzerine tıklayabilirsiniz. Yani az önce okumuş olduğunuz mavi linke tıklayın. 

Oyundan daha fazla zevk alacaksınız ve arkadaşlarınızın gerisinde kalmayacaksınız. Oyunun ne akdar daha yükselecei bilinmez ama böyle devam ederse ilk sıraya oturacağı kesin. 
Oyun hakkında size biraz daha bilgi vereyim. Oyunu bilgisyarlarda oynamanız mumkun değil şuan için ancak İos ve Android rahatlıkla oynayabilirsiniz mobil cihazlarınız ile. Oyunu sorular yükleyebilirsiniz yüklediğiniz soruların en az 100 kişi tarafından onaylanması gerekiyor. Onaylandıktan sonra dataya kayıt olacak ve sızın eklemiş olduğunuz soru başka kullanıcılara çıkacak ki bu harıka bir şey. Açıkca konuşmak gerekirse çokda zekici. Oyun kendi kendini besliyor sizin sayenizde. Onlarda sadece her gün biinlerce dolar kazanıyorlar ki bence bu adil. 
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder