Candy Crush 2014 Sonsuz Hileler

calisan hile Dostlar selam,

moonstruck

Candy Crush Saga Dreamworld hileleri oyunda tüm Dreamworld seviyelerini etmenize yardımcı olacaktır. Candy Crush Saga 10 Aralık 2013 tarihinde 65 yeni seviyeleri ile Dreamworld yayınlandı. Herhangi Candy Crush kullanıcı için erişilebilir ve Facebook, Android ve tüm iOS cihazlarda kullanılabilir. Dreamworld Candy Crush oyunun geri kalanı için benzer - panoları şekerler aynı maçlar vardır, aynı bakmak ve jöleler aynı temizlenir, ancak iki büyük yeni özellik vardır - Odus Baykuş ve taki!

Dreamworld olarak, Baykuş aya dengeli Odus tutmalısınız. Her oyunda, Odus bir ayda levrek ve ayın iki tarafı da şeker renk olacak. Ya bu renkleri kaçınarak hamle yapmak veya aya dengeli onu tutmak için iki renk eşit hamle yapmak zorundadır. Eğer çok uzun süre tek bir renk (ya da dikkat etmeyi unuturlar) lehine ise, Odus aya düşecek ve oyun üzerinde olacak.
Eğer başarılı bir ay dengesi Ancak, o zaman STRUCK bir MOON kazanacağım. Vurdu Bir ay senin kurulu tamamen bir renk silinir. Bir ay oyun başına vurdu fazla olabilir.çılgın

Yenmek için 65 düzeyleri vardır. Bazıları jöle seviyeleri gibi (hamle [x] miktarda jöle temizlemek) ve bazı madde düzeyleri, (hamle [x] miktarında belli bir puan almak) hedef puan seviyelerine gibidir. Hiçbir zaman aşımına seviyeleri henüz vardır.
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder