Candy Crush Tüm Seviyeleri Açma Hilesi 2014

calisan hile Candy Crush Saga hilelerinin 2014 paket yamasına hoş geldiniz! , eşleşen bir puzzle oyunu , mevcuten popüler oyunlarından bugün biridir . 2012 yılında bir mobil uygulama olarak başlatılan bu yana TIME dergisine göre , bu 151 milyar defa oynandı . Bu Facebook ve iOS , iPhone ve Android platformları üzerinde bir mobil uygulaması olarak kullanılabilir . Oyun oynarken zevk kullanıcılarınbüyük miktarda ulaşmak için bir amacı ile , TheGamersGuides.com 22 , 65 , 100 , ve 130 gibizor seviyeleri , hatta bazı Candy Crush seviyeleri kılavuzları bulunmaktadır .

Örnek stratejilerdüzeyinde 83 için şunlardır : *köşe blokerleri temizlemek için deneyin * kısa süredekilitli şeker tamamen serbest olduğu gibialt kısmında konumlandırılmışmeyan temizleyin . * Özel şekerler daha fazla kullanın

Ayrıca , Candy Crush Saga izlenecekdüzeyde yenmek için tam olarak nasıl oyunculara yardımcı olmak için videoda mevcuttur . Her kılavuz dahedefleri , yorum ve puan ve her seviye için izin hamle yorumlar .

Hakkında TheGamersGuides.com : TheGamersGuides.com nasıl yararlı videoları ve rehberleri ileoyunun her seviyede geçmek içinCandy Crush Saga oyunun oyuncuları gösterir etmeye hevesli oyunu oynayanların bir grup tarafından kurulmuştur . Hatta düzeyleri sabit 33 , 65 , ve 100 gibi oyuncular hızlı ve başarılı bir şekilde gezinmek yardımcı olmak için yararlı stratejik hamle ve ipuçları bulunmaktadır kılavuzları var .

calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder