Candy Crush Saga Tüm Bölümleri Açma Hilesi

calisan hile Dostlar selam, tüm bölümleri açmak istiyorsunuz biliyorum. Candy crushun bu hilesi tam bir mükemmel !

Oyun çok basit. Oyuncu tüm farklı renklerde şekerler ile sağlanır. ( Aşağıda gösterildiği gibi ) aynı renkteki üç veya daha fazla şeker Eşleştirme onları görünmez hale getirir ve bir oyuncu puan kazanır . Orada sağlanan hamle sadece belirli numaraları ve bu hamle içinde , bir oyuncu bir sonraki tura geçmek için belli bir puan ulaşmak gerekir . Ekstra hamle bazen ikramiye olarak ödüllendirilir. Bizim şeker ezmek destan hileleri aracını kullanarak sınırsız hamle alabilirsiniz .

Bir oyuncu çapraz seviyeleri olarak , onun hedefleri daha zor almaya devam . Bazen ,oyuncu bir tek jöle kırmak gerekiyordu vediğer zamanlarda birden fazla jöle vardır edilir . Bazı seviyelerde ,hareket çok az olan ve bazı seviyelerindeşekerler çok uzak dağılmıştır . Yüksek düzey bir oyuncu ulaşmak ,daha fazla güç -up o kilidini yapabiliyor . Yani, yüksek düzeylere ulaşan her zaman daha eğlenceli ve tabii ki zordur.
Oyuncular bir seviyede temizlemek için en az puan ulaşmak gerekir . Onlar yoksa Ve her nasılsa, onlaroyunu yeniden veskoru ulaşmak için deneyebilirsiniz . Ücretsiz keşfedebilirsiniz fazla 35 seviyeleri vardır . Eğer daha fazla isterseniz , ödemek zorunda . Düzeylerinin çok ödedikten sonra kilidi olabilir çünkü Amaödeme , bir değer. Böylece, bu oyundaseviyeleri tükendi asla. Rağmen ,Hedef her seviyede aynıdır , her seviye şekilde farklıdır. Bazı otomatik güç - ups bazı bazı , bir bonus olarak gelir ve bazı ikramiye bir sürü teklif , elde edilecek çok az puan var. Candy Crush destan ücretsiz hayatımızı bizim ücretsiz şeker ezmek destan hileleri aracı kullanılarak elde edilebilir .
Grafik çekici ve görkemli. Her şey parlak ve renkli vetüm oyun için mükemmel bir tamamlayıcıdır . Sesler (durum için mükemmel ) çok uygun ve çok çekici bulunmaktadır .
Bu oyun hakkında başka büyük bir şey yoktur . Eğer ( facebook )oyun oynuyor zaman, telefonaoyun geçmek ve çevrimdışı oynayabilirsiniz . Eğer çevrimiçi olmadan giderseniz gidin Böylece,oyuna devam edebilirsiniz . Eğer telefonunuzda bir oyunu başlatmak Ayrıca, eğer , bunu duraklatmak ve online Facebook'a ve oynamak için geçiş yapabilirsiniz . Sizin puanları , alımları ve tarihçesi ; her iki yerde de kaydedilir .
Hatta istekleri ve hediye göndermek , yaşam için arkadaşlarınıza sorabilirsiniz .
Candy Crush Saga hakkındaİyi
Her şey Candy Crush Saga harika. Düzeylerinin bolluk oyunlar,akılda kalıcı ekran , yatıştırıcı ve mükemmel sesler ve telefonlara facebook gelenanahtarlama seçeneği ve almakbağımlılığı tükendi asla izin vermeyeceğim , her şey oynamak için mükemmel bir oyun yapar .
Candy Crush Saga hakkındakötü
O facebook olsa da , gerçekten Sen ikramiye ve seviyeleri kilidini açmak için ödemek zorunda içeri içerebilir sosyal aktiviteler sürü değildir . Böylece, ödeyemez kişi bu oyunun birkaç harika özellikler keyfini olamaz. Ayrıca, kim ödemek daha kolayyüksek puanları zarar verebilir .
Ayrıca , hatta facebook kaldıktan sonra , bu oyun pek çok sosyal etkileşim işlevleri yoktur .

Genel olarak,oyun gerçekten harika. Eğer birkaç düzeyleri için oynamak istiyorsanız bile inan bana , kesinlikle bir sürü oyun sonunda. Oyun genelinde geldimen bağımlılık yapan oyunlardan biridir .
Kesinlikle bir rapora bir kez denemek gerekir !
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder