Candy Crush Tüm Hileleri - Yeniler

calisan hile Herkese merhaba
 Candy crush 2013 ün son hileleri elimize ulaştı ve hemen sizinle paylaşmak istiyoruz arkadaşlar, hadi bakalım buyrun şifreler şimdi burada !!


Candy Crush Saga

Şeker Crush Saga King.com bir kiremit-eşleştirme bulmaca oyunudur.
Hile candycrushhileleri.blogspot.com Firefox eklentisi dahildir.

Oyun hakkında

Şeker Crush Saga, oyuncu bitişik parçaları değiştirerek, yatay veya dikey olarak aynı tür oyun adet (şeker gibi stilize) eşleştirerek puan gerekir. Adet özel parçalar çeşitli ek olarak renk ve şekil ile ayırt yedi şeker çeşitleri, bulunabilir. Özel parçalar tek bir hareket üçten fazla bitişik parçaları eşleştirerek oluşturulan ve genellikle eşleştirildiklerinde adet daha çok sayıda temizlemek için yeteneğine sahip olabilir. Özel parçalar etkileri iki özel parça değiştirerek birlikte kombine edilebilir.
Düzeyi seçim ekranı bir harita olarak görüntülenir ve çeşitli alanlarda ayrılmıştır. Bir sonraki alana geçmek için, oyuncu gibi onları bir görevi tamamlamak için diğer oyuncular bir dizi alma gibi, ek bir gereklilik önceki bölgedeki tüm düzeyleri temizlemek ve yerine getirmelidir. Düzeyleri hedefleri ve kısıtlamaları değişir - örneğin, bazı seviyeleri çok zaman bir miktar içinde tamamlanmasını gerektirir ve bazı seviyeleri hamle sabit sayıda yılında tamamlanması gerektirir. Oyuncu para-oyun kazanmak, ve oyuncunun lehine kullanılabilecek, güç-up üzerinde geçirebilirsiniz.
Candy Candy Saga bir maç-3 bulmaca oyunu (Shariki klonu), ve popüler Bejeweled serisi ile aynı temel mekaniği kullanır. Başlangıçta daha sonra 2012 Kasim'inda yapilacak bir akıllı telefon uygulaması olarak piyasaya, Facebook Nisan 2012 tarihinde yayımlanmıştır.

Özellikler

  • Sonsuz hayat ve artırır
  • Tüm kilidi takılar satın alınan

Kullanım

Leethax.net Firefox eklentisi yükleyin, Firefox yeniden başlatın ve oyunun web sayfasına göz atın.
Yukarıda listelenen hileler otomatik olarak aktif hale gelecektir.

Notlar

Doğrudan yeni bölüm kilidini hile mümkün değildir. Bu hata arkadaşlarınıza ya da seviyeleri kilidini oyun geliştiricileri destek olacak.

Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsü Hile

Değişiklikler

calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder