Candy Crush Son Hileler 2013

calisan hile Arkadaşlar merhaba, lütfen candy crush hilelerine bakınız. Şekerler aslında özgür hareket veren bir çağlayan etkisi için potansiyel oluştururken , açılan çünkü alt Kırma şeker , üstünde şeker kırma daha iyidir .
Jöle kurtulmak , yalnızca özellikle kenarları , köşeleri ve dipleri endişe . Bu jöle onları ortadan kaldırabilir kombinasyonları en az sayıda var, bu yüzden kurtulmak için en zor olacaktır . Bir an kurtulmak kenar jöle alabilirsiniz görmek için her hareket edin ve , değilse , bir daha kolay peşine .
En iyi iki kombinasyonsarılmış şeker ve elimden şeker ve serpin çörek delik ve elimden şeker vardır .
Eğer puanınızı artırmak istiyorsanız , dört ya da beş şeker maç. İşte bazı ipuçları . Ve geliştiricilerin bir kaç ipucu daha .
Ekran temizleme etkileri için özel şeker birleştirin .
Sadece tutmak çok , oyun ekranının altındaki görüntüler bir sahne tamamlamak için döner belirli bir sayıda , var aklınızda . Bir bulmaca yenmek için puan belirli sayıda ulaşmalıdır . Ama daha döner almak için bir yol yoktur .
Biraz beklersenizoyun potansiyel maçlar spot , ancak onlar sizin için en uygun olanı olmayabilir . Şeker Adet nokta onları kolaylaştırır , darbe olacaktır .
Bu büyük oyunun etkileyebilir olarak Charms satın düşünün . Örneğin , ilk , Yaşam ( 16,99 $ ) Charm , beş yıldan sekiz için hayatını artırır .
Güçlendiriciler gücünü kullanmaktadır.
Devir / hayat hızlı tüketmek , ancak ücretsiz yaşamları için Facebook arkadaşlarınıza sorun ya da 0,99 $ için daha fazla satın alabilirsiniz .
Ayrıca oyunda oluşturabilirsiniz tüm özel şeker kombinasyonları bu hızlı arıza kontrol .
Geliştiriciler İpuçları
Üst üste beş şekerler Eşleştirme Renk Bomba oluşturun. Herhangi bir renk herhangi bir şeker ile bir Renk Bomba birleştiren o rengin tüm şekerleri silinir.
Şeker Crush : kalan herhangi bir Özel Şekerleri varsa yine gider kalan ya da varsa bir seviye sonunda , o zaman çok iyi bir performans beri bonus puanı almak bir dizi vardır .
Candy Land , oyuncular ile başlamak beş hayat var . Bir seviyede başarısız olduğunda , bir oyuncu bir hayat kaybeder , ama ömrü 30 dakika sonra ( ücretsiz ) doldurulan .
Bazen Facebook mesajları almak için tekrar Facebook için yeniden bağlamanız gerekir. Sen Bağlan simgesine dokunarak ana menüde yapabilirsiniz .
Hiç Facebook bağlanmadan tam oyun oynayabilirsiniz . Hatta bir internet bağlantısı olmadan Candy Crush Saga oynayabilirsiniz .
Charms kalıcıdır . Bu kez bunu sonsuza kadar tutmak için sizin bir cazibe satın anlamına gelir . Bu aynı zamanda tüketmek ve tekrar ve tekrar tekrar satın oyunda diğer öğeleri biraz daha pahalı olabilir anlamına gelir .
Bazı Charms , Dondurulmuş Zaman ve Charm gibi ,Booster hemen yanında , harita üzerindeki bir düğmeye dokunarak görünen ekran açılıp değiştirilebilir. Diğer Charms , şeritler ve Charm gibi , oyun sırasında seviye içinde kullanılır ve ekranın sol üst köşesindeki ilgili düğmeye dokunarak erişilir. YaşamCharm her zaman aktiftir .
Güçlendiriciler ücretleri bir dizi ile birlikte gelir. Bir kezBooster kullanmak , bir şarj tüketilmektedir. Güçlendiriciler en Charms daha ucuzdur ve özellikle zor seviyede sıkışmış eğer bir turşu ya da kendinizi bulmak oldukça yararlı olabilir .
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder