Candy Crush Saga - Sınırsız Can Hileleri

calisan hile

Sınırsız Lives için Candy Crush Saga Hileleri

Daha hayatını almak ve onları gelmesini sağlayacak için! Hepimizin bildiği gibi sadece oynamak için 5 hayat var izin Candy Crush Saga . Eğer gönderilen ekstra hayatlarını kurtarmak OLAMAZ!
Candy Crush Saga Cheats for Unlimited Lives
Hayatını biz verildiğini nereye sürü insan sorun. Biz oyun açtığınızda sık sık çok fazla hayat var ama hepsi kaybolur! Bu sinir bozucu ama birçok oyun bu gibidir.
Eğer hayat için beklemek zorunda kalmadan daha uzun süre oynayabilirsiniz böylece oynarken hayatını gelmesini sağlayacak bir yolu yoktur. Eğer SADECE BİR hayat kaybedersiniz kısa sürede, daha fazla göndermek için arkadaşlarınıza sorun!
Sadece ekranın üst kısmında artı işaretini tıklayın. Daha sonra yaşamları için arkadaş sormak mümkün olacak. Istekleri göndermek için kutusu görüntülendiğinde, seçim Candy Crush Sagaaçılır menüden oyuncular.
Daha sonra talepte bulunmak için arkadaş seçin. En fazla olarak istediğiniz sıklıkta 50 kişi istekleri gönderebilirsiniz! Bu işlem tamamlandıktan sonra oynamaya devam!
Eğer hayatımızın bittiğinde yapmanız gereken tüm yaşıyor oyun ve umarım oynuyor herkes gönderdiğiniz adres olacaktır yenilemek olduğunu. Daha sonra işlemi tekrarlayın! Sürece isteklerinizi olacak emin olun gibi Candy Crush Saga kimse istekleri göndererek sakıncası olacak oyuncular. Açıkçası bu Candy Crush oyun arkadaşlar bol varsa daha iyi çalışır!
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder