Candy Crush Saga Level 33 Geçme Hilesi

calisan hile
Eğer level 33 te iseniz ve geçemiyorsanız doğru yerdesiniz !  , muhtemelen Candy Crush Saga Seviye 33 sıkışmış ve ipuçları , ipuçları , hileler , ya da temizlemek için nasıl cevap arıyoruz ! Biz tamamen ağrı anlamak , merak etmeyin . Biz üzerinde 2 ay boyunca aynı seviyede sıkışmış . İyi haber, video , ipuçları ve hileler için internet dolaştılar ve yaptığımız aynı acıyı hissetmek zorunda kalmamak için bu web sitesi üzerine hepsi derlenmiş olduğunu !

Bu seviye 33 Candy Crush geçmek için , birkaç hedeflerini gerçekleştirmek için var . İlk amaç , tüm jöle blokları temizlemek gerekir . İkinci hedef Eğer az 14 hamle en az 32000 puan ulaşmak gerekir . Bu gereksinimleri karşılayarak , seviye silinir. Tabii ki, gerçekte olduğundan çok daha kolay geliyor.

Bu düzeyde olduğunuzda aklınızda tutmanız gereken birkaç şey var . 16 çift katmanlı jöle blok toplam vardır . Çoğu oyuncu üçlü ( 3 ) maç yapmaya odaklanır. Bu kesinlikle bu seviyede temizlemek için yeterli değildir . 4 veya daha fazla maç tarak bina odaklanmalıyız . Bu biraz daha zaman alabilir , ama bu tahta temizlemek için tek yolu bu . Çünkü basamaklı etkisi alt satırları takas odaklanın . Üst satır bile çalışıyor değildi maçlar yaparken daha düşük satırları temizlemek zaman, yaver gider . Video aşağıda size yardımcı olacaktır ve eğer değil , biz olacak site çevresinde bazı ek ipuçları var .


Yıldız ve kendi noktaları :
1 yıldız = 32000 puan
2 yıldız = 50000 puan
3 yıldız = 70000 puan
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder