Candy Crush Saga Hamle Hilesi - 2013 Son Güncelleme

calisan hile Candy Crush Saga Rehberi İzlenecek Yol

Şeker Crush Saga uygulamasi flowchart symbol akış çizeneği
Kullanıcı Puan
9.25 
10 dışında
(45,866 oy)
AppsMeNow de Candy Crush Saga Cevaplar Kılavuzu hoş geldiniz, bu izlenecek yollar size cevap, hileler ve ipuçları, yararlı ipuçları, hileler ve bu oyunun herhangi bir bölümüyle ilgili her düzeyde ve sorularınıza çözmeye yardımcı olacak bütün bunlar strateji rehberi, vererek yardımcı olacaktır.

Şeker Crush Saga Cevap, Kılavuzlar ve ipuçları

Candy Crush Saga sıkışmış ve bir sonraki seviyeye devam etmek için bir çözüm gerekir var? Eğer Candy Crush Saga bir video izlenecek yollar, hileler, cevaplar ya da kılavuzları arıyorsunuz? İşte size yardımcı ve kullanıcılardan destek almak ve hatta onları kendi ihtiyaçlarınıza göre özel sorular sormak bulabilirsiniz.
Şeker Crush Saga Ekran GörüntüsüŞeker Crush Saga Screenshot 2
Herkes bu sayfada Candy Crush Saga iPhone / Android Uygulama için herhangi bir hileler paylaşmak için açığız, hepimiz yardımcı olacak, oyunun seviyeleri her tavsiye, cevapları, yararlı ipuçları ve adım örneklerde çözümleri adım vererek birbirlerine yardım Şeker Crush Saga yendi ve hatta yüksek puan bitirmek.

Şeker Crush Saga Genel Bakış

Kingcom Limited tarafından Candy Crush Saga (gelecekte hem de diğer platformlar için geliştirilmiş olabilir de) iPhone, iPad ve iPod Touch için tasarlanmış benzersiz bir bulmaca oyunudur. Bu 341 gün önce çıktı ve şu anda ABD Uygulaması Store.This önde gelen ücretsiz uygulamalar de 8 yerde bulunan kullandığınız çözülebilir farklı ve ilginç aşamaları çözmek zorunda beceri özellikle zor bir oyun Her sahnede olsun farklı araçlar. Her seviyede benzersiz bir çözüm vardır ve önceki ve şimdiki aşamada ipuçlarını kullanarak bulmak zorunda unutmayın. Doğru çözüm komple bir çözüm almak ve oyun bitirme kadar bu kadar bir sonraki seviyeye ve götürecektir.

Kılavuzları listesi - Adım Adım (Kullanım Kılavuzları)

İçindekiler
parçalar 
Bu Candy Crush Saga izlenecek yollar (661) her seviye için adım benzersiz bir oyun çözüm adımı getiriyor.
Unutmayın - en zor çözüm aslında oldukça kolay! Farklı bir perspektiften bakarak kendiniz her aşamasında çözmeye yardımcı olacaktır.
En kısa sürede size yardıma ihtiyacı gibi farklı seviyelere video / kılavuzları sağlayarak size bulmaca çözmek yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Şeker Crush Saga, ekranda 2 ve daha fazla parmak ile basıldığında ses değişen ve zihin ve size yardımcı olmak için gelip daha özel fikirler, çevirerek, cihaz sallayarak, cihazın tüm özellikleri benzersiz etkileşim ve kullanımı birleştiriyor.
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder