Candy Crush Saga Full İndir - Hileler ve Tüm Bölümler

calisan hile

İpuçları ve Hileleri: Candy Crush Saga Düzeyleri Beat nasıl

Candy Crush Saga her zamanki maç-3 bulmaca oyun değil. Bu bir düşünce oyuncunun oyunudur. Hedefi diğer taş eşleştirme oyunları çok benzer olsa da, lezzetli şekerlemeler yok başlamadan önce oyuncular düşünmek zorluyor.
Amacı bir seviyeden diğerine değişir. Diğerleri jöle dolu boşluk kaldırarak tamamlanması gerekmektedir ancak bazı görev oyuncu, 20 ila 30 hamle X puan.Bu puanlama noktaları ve Online afiş sıralamasında birlikte, tam hedefleri hakkı şekerleme eşleşen ilgili.
Ilk birkaç düzeyleri oynamak kolay, ama oyuncular seviyeleri 35 ve oldukça zor ötesinde bulabilirsiniz. Eğer Candy Crush Saga zor seviyeleri tamamlamak yardımcı olacak bazı ipuçları ve püf noktaları İşte:

Seviyeleri tamamlamak için ipuçları

1. Eşleşen şekerler başlamadan önce her zaman tüm olası eşleşmeleri bir zihinsel not tutun. Bu şekilde, hedefleri tamamladıktan daha hızlı olacaktır. Herhangi bir zaman sınırı sadece hareket sınırı, yok unutmayın.
2. Birkaç saniye için oynamak yoksa, oyun otomatik olarak bir ipucu sağlayacaktır. Bazı şekerler potansiyel bir maç gösteren, yanıp sönen göreceksiniz. Ancak, tüm jöle kaldırmak veya kurulu altındaki bazı maddeler aşağı getirmek için görev bu hedefleri, bu rastgele potansiyel maçlar gösterdiği gibi ipucu sistemi kullanmak için değil akıllıca olacaktır. Sen sadece ipuçları kullanımı ile hedefleri tamamlamak için mümkün olmayacaktır. Doğru sonuç almak için beynini kullanmak zorunda olacak.
3. Görev, tüm jöle kaldırmak jöle ile kaplı ya da yakın jöle dolu şeker vardır bu şeker hedef. Bu seviyeleri Bu şekilde bir kaç hamle en jöle dolu boşluklar kaldırmak mümkün olacak.
4. Diğer Saga oyunları gibi, bu oyun da güçlendiriciler bol vardır. Bu "güç-up" çok daha hızlı hedeflerinize ulaşmak yardımcı olur. Bu Ekstra Bırakanlar, Jelly Fish ve Lollipop Hammer gibi güçlendiriciler farklı türleri vardır. Eğer bunlardan herhangi kilidini sonra, onlar ekranın sağ üst köşesinde gösterilir. Bir seviye başlamadan önce kilidi güçlendiriciler herhangi birine tıklayın gerekir.
5. Oyun başlangıcında, sizinle beş hayat var olacaktır. Facebook arkadaş hayatını gönderirseniz, kabul tıklayın sadece pencereyi kapatmayın. Bir kaybettiğinde, ekranın sol üst köşesinde mektup simgesine tıklayın ve kabul edin. Eğer harita modundayken zarf simgesi görünür.
Candy Crush Saga: Ultimate Oyuncular Candy Crush Dayak Kılavuzu
Candy Crush Saga: Ultimate Oyuncular Candy Crush Dayak Kılavuzu
Amazon Fiyat: 6,29 $
Liste Fiyatı: $ 6.99

Nasıl Özel Şekerleri oluşturma

Her zaman özel şekerler yararlanmak. Fazla 3 Normal şeker eşleştirerek oluşturulabilir 4 özel şekerler vardır:

1. Özel çizgili şeker elde etmek için, aynı renk 4 şekerler maç olacak.Bu özel şeker aldıktan sonra, aynı renk başka bir şeker ile maç. Şerit şeker pembemsi ise Örneğin, sonra renkli benzer Normal şekerler ile maç. Sonuç yatay veya dikey, aynı çizgide tüm şekerler kaldıracak bir çizgi patlama olacak.

2. L şeklinde veya T şeklinde şeker maç Eğer plastik sarılmış özel bir şekerkazanır. Bir L veya T desen şekerler maç gerekecektir. Özel şeker aldıktan sonra, aynı renk şeker tek bir hareketle şekerler bir dizi yok ile maç. Bu inatçı jöle dolu boşlukları kaldırarak gerektiren düzeyde çok yararlı olabilir.
3. Ayrıca yüzeyinde yapışmış küçük yuvarlak şekerler olan bir büyük çikolata topu almak için 5 şekerler maç. Bir oluşturduktan sonra, bu renk tüm şekerler kaldırmak için herhangi bir renk normal şeker ile bu özel şeker birleştirir. Burada strateji renkli şeker sayıda daha fazla olan kontrol etmektir. Daha sonra hepsini kaldırmak için çikolata topu ile bu renk normal şeker karıştırabilirsiniz.

Şeker Crush Saga Diğer Maç-3 Oyunlar More Than Zorlu mi?

 •  Evet
 •  Hayır
 •  Say olamaz
Oylama sonuçları olmadan görmek

Özel Kombinasyonları yapmak nasıl

Özel şekerler oluşturma zor seviyeleri çözmek için en iyi yollardan biridir, ancak muhteşem özel efektler oluşturmak için iki özel şekerleme birleştirmek ve oyun tahtası maksimum şekerler kaldırabilirsiniz biliyor muydunuz? O nefis oyun-değiştirici oluşturma İşte:
 • Bir çift hat patlama tetiklemek için iki özel çizgili şeker birleştirin. Her iki çizgili şekerler her biri için bir satır ve sütun patlama yaratarak, aktif olsun.
 • Haç şeklinde bir patlama oluşturmak için plastik kaplı şeker bomba ile özel çizgili şeker değiştirin. Özel açılan kolayca 3 satır ve 3 sütun yok edebilir.
 • Birden fazla çizgili şeker oluşturmak için çizgili şeker ile çikolata topu özel şeker birleştirin. Daha sonra, bekleyin ve tüm çizgili şeker patlarsa tek tek izleyin.
 • Bir rüya bir oyuncu için açılan, ancak oluşturmak kolaydır - oyun tahtası üzerindeki tüm şeker yok etmek için diğer bir çikolata topu takas.
 • Çikolata top ile plastik-sarılı özel bomba takas ikinci tetikleyecek ve daha sonra rastgele bir şeker aynı renk şekerler yok etmek için seçilecektir.
 • Başka bir combo her oyuncu kendi kurullarında aktif hale isterdim - iki sarılı şekerler birleştirerek oyun tahtası üzerinde şekerler maksimum sayısı yok edecektir.

Şeker Crush Saga Seviye 66 İpuçları

Bu seviyede, hedef 40.000 puan kazanmak ve oyun ekranın alt en az 2 kiraz ve 2 meşe palamudu aşağı getirmektir. Sağınızda şekerler maç ve bu şeker ve oyun ekranının altındaki 4 portalları haline gelip yok için sol ekranda gerekli maddeler tetikler gerekir.
En iyi strateji sağa 4 standart şeker eşleştirerek dikey çizgili şeker oluşturmak ve sonra hızlı bir şekilde kiraz ve meşe palamudu aşağı getirmek için dikey çizgi patlamalar tetiklemek için kullanmaktır. Her özel madde 10000 puan değerindedir olarak kiraz ve meşe palamudu getirerek size 40000 puan almak olacak gibi puan hedefi konusunda endişelenmeyin.

Sınırsız Lives Get Trick

Bu değerli 5 hayat kaybetmek sinir bozucu olabilir. Eğer hayatımızın başka bir set olsun önce 20 küsur dakika beklemeniz gerekir. 20 Dakika! Bu bir Candy Crush Saga fan için 50 yıl gibi. O / o hayatlarını doldurulmuş almak için bir kaç dakika beklemek sabır olmaz. İşte o hayatını geri almak için bir hile. Not: Bu hile sadece mobil uygulaması çalışır.
1. Eğer hayat tükendi, oyun uygulaması kapatmak ve ayarlar menüsünde mobil cihazın tarih ve saat bölümünde erişin.
2. Otomatik olarak cihazınızın tarih ve saat günceller seçeneğini kapatın.Öncesinde geçerli tarih / saat bir tarih seçerek manuel olarak tarih ve saati ayarlayın. Örneğin: O kadar elle 14 Haziran olarak ayarlayın Haziran 13 yaşında.
3. Ayarları kapatmak ve oyun uygulaması açın. Sen geri sayım sayacı kayboldu ve tüm 5 hayat geri göreceksiniz. Hayır! Henüz oyun başlamayın. Uygulamayı kapatma.
4. Tarih ve saat ayarlarını geri dönün ve otomatik tarih / saat seçeneğini etkinleştirin. Bugünkü tarih / saat geri döner.
5. Şimdi oyun uygulamasını açmak ve tüm hayatını reset oynamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir yanlış uyarı olmayacaktır.
Bu sinir bozucu zor seviyeleri çözmek için herhangi bir ipucu ve ipuçları var mı?Kendi benzersiz tarak ve hileler paylaşmak için aşağıdaki yorum formu kullanın.
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
  Blogger Yorumları
  Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder