Candy Crush Hakkında Bilmeniz Gerekenler - Hileler

calisan hile YAPMANIZ GEREKEN 10 HİLE
Şeker Crush Saga

1. Çıkın ve Kişisel Cüzdan Tam tutun zaman bilin, Ama Cop bir Lollipop Hammer Duty Calls ise Şeker Crush Saga bunu indirmek için ödemek zorunda değil anlamında bir ücretsiz oyun olabilir, ama yine de güç en için birkaç dolar bir atış ya da en eklenti. Bu güç şekerleme oyunda en zor seviyeleri bazı dijital cüzdan içine ulaşmak ve onlara birkaç kuruş damla yapacak geçmiş seni alabilir +5 hamle ekleyin ... Eğer sabırsız iseniz. Bazen en kadar bu ücretli güç kullanımı bir seviyede bitirme olacağım garanti etmez. Kurtar kendini ve istikrarlı bir hızda ilerleme istekli iseniz yavaş bir hızda oyun. Sen de bunu yapmak için aradığınız hızda her seviyede tamamlamak, ancak güçlü kalır ve başka bir gün için bu zor aşama kaydetmek olmayabilir. Ama, bu süper zor seviyeleri tamamlamak devam edin ve bir Lollipop Hammer veya iki satın almak için beklemek istemiyorum orada başka bir millet gibi iseniz. Devam edin ve aslında şu anda oynuyorsanız bu bulmaca için hızlı düzeltmeleri için, ama onları değil gerekir olanlar bulmaca senaryolar için onları kaydedin.
Şeker Crush Saga

 2. Süper Kombinasyonları için Gücünüz Şekerleri Up To Eğer elinizde bir güç şeker olsun, hemen onları kullanmayın. Gökkuşağı, pembe kabuklu çörek, jöle balıklar, çizgili şeker ve birbirleri ile bağlantılı sarılı şekerler fog kullanarak biraz serin aşamada temizleme yetenekleri alırsınız. Örneğin, iki gökkuşağı getting gemide tatlılar büyük miktarda açık büyük patlamaların neden olacaktır birlikte serpilir. Mix ve bu güç şeker maç ve kısa sürede size en uygun etkileri aşina olmak gerekir. 

Şeker Crush Saga3. Birlikte İki Renk bombalar kullanın Birlikte iki renk bomba birleştirerek elde ediyor büyük sevinç benzersizdir. Candy Crush Saga oyuncular bu kombinasyonlar puan inanılmaz miktarda bulmaca tahtası kapalı her şeyi almak ve yakalamak biliyorum. Mümkün olduğu kadar bu patlayıcı açılan hedefleyin. 
Şeker Crush Saga 6 hile
4. Oyun Sen verir İpuçları Dikkat, Ama Onları Suistimal etmeyin Eğer zor bir sahnede iseniz, hiç bir kaç dakika (veya saat) için ekrana bakarken sıkışmış şüphe olacak. Oyun hiç şüphesiz size etkin olmak olduğunuzu tanıyacak, hangi yüzüne potansiyel eşleştirme şeker parçaları yanıp size yardımcı anlamına gelir. Bu hamle zamanlarda yararlı olabilir, ancak bu özgür hareket ile çok rahat alamadım. Olsa, uyardı - Bu şeker maçlar rastgele oluşturulur, stratejik yeterli değil. Kendi yolunu dışarı harita ve herhangi bir aşamada tamamladıktan daha fazla şans olacak yardımcı olmak için bu yanıp sönen ipuçlarını kullanın.
Şeker Crush şeker ucu
 5. En kısa sürede yolumdan Meyan ve Kilitli Şekerleri alın Bir meyan kökü birkaç parça ve şekilde kilitli şekerler atmak bu sahnelerinde bir göz tutmak emin olun. Bu rahatsız tatlılar temizlemek için en iyi yolu, bu çizgili şeker tarak kullanmaktır. Şeker bu parçaları takas bazı sahnelerinde ana görevi olmalıdır; onları temizleyerek daha şekerler sizin alanlarda aşağı yağmur gelecek sağlayacaktır. Kendinizi şekilde bu kilitli şeker ve meyan kökü dışarı alarak sahne takas hareket nefes ve planlamak için biraz daha fazla yer vermek. Bir combo onları maç kadar kilitli şeker koymak kalmak. En kısa sürede bu açık emin olun! undefined undefined Click here to read more BU CANDY CRUSH SAGA IPUÇLARINI PAYLAŞMAK! Share on Facebook Twitter Google+ E-posta 
Şeker Crush dikkat ucu
6. Bu Çizgili Şekerleri ve Bu Sarılı Şekerler için Dikkat Çizgili şeker yararlı çok kullanan var. Onlar sahnede yer kaplıyor tüm tatlılar bir satır veya sütun dışarı temizleyebilirsiniz. Yatay çizgili şeker sola / sağa blast off, üstlerindeki / altında hiçbir şey dikey çizgili şeker açık ise. Yatay / dikey yönde bu çizgili şekerler kaydırarak aynı zamanda şeker birkaç çizgili parçaları atar. Görev zor ulaşılması fayans gelen jöle nakavt ile, çizgili şeker en iyi bahis olanlar aşamaları için. Bu zorlu fayans yakın olanlar şeker koyun ve bir bakım olmadan bunları temizleyin. Sarılmış şekerler gelince, BBGSite.com bunları oluşturmak bazı önemli ipuçları listelenir. Aşağıdaki Hit bağlantı ticaretin kendi numaralarını kadar okumak.
Şeker Crush Saga
 7. Dikey taşır Bu Yemişler Knock Out mı En önemlisi birkaç malzemeyi, fındık ve meyve düşürücü ile Candy Crush Saga görev oyuncuların en zor seviyeleri bazıları. Olabildiğince sizin gibi birçok dikey damla alırsınız böylece dikey konumda bu fındık ve meyve almak etrafında hareket planı. Bu aşamalar için noktası çıkış maksimize, bu fındık ve meyve için biraz boşluk kadar açık ve dikey mümkün olduğunca hızlı bu maddeler temizlemek gerekir. 
Şeker Crush Saga ucu 2
8. Cep Device hareket, Bilgisayarınızda Play It ve Save Lives Şeker Crush Saga hayatımızın kullanımı kullanan bir sistem üzerinde çalışır. Onları tükendi sonra, daha fazla satın almak veya daha fazla soran sosyal medya mesajları ile arkadaşlarınıza spam zorunda olacak. Burada hafif bir hile var - bir kez mobil cihazınızda hayatımızın tükendi, devam edin ve Facebook sürümüne üzerinde açın. Yeni hayatımızın bir koleksiyon alırsınız, böylece yeniden başlatmak ve oynamaya devam edeceğiz. 
Şeker Crush Saga ucu 1
9. All Üç Yıldız almayı unutmayın Bazı oyuncular yardım ancak tam üç yıldızlı derecelendirme alamayan aşırı completionists ise bazı Candy Crush Saga oyuncu, iki yıldız ile ile alacak. Bu epik puan an almak için, herhangi bir bulmacanın sol tarafında bu yıldız ölçere dikkat ödemek zorunda olacak. O yeşil nokta sınırı vurmak ve tüm temel üç yıldızlı sınırına ulaşılacaktır. Kadar olabildiğince üç yıldız için Amaç son puan yansıtır çünkü. 
Şeker Crush Saga hileleri
10. Burada Geçmiş Seviye 342 almak mı gerekiyor nedir Şimdi İzleyin Ağır YouTube kanalına abone ol Seviye 342 (şimdiye kadar ...) oyunda en zor seviyesidir. Yukarıdaki video bunu geçmiş olsun yapmanız gerekir ne bazı görsel temsil verir. Gelen Aşağıda, bu yazılı ipuçlarına bir göz atın Flickrshare.Blogspot.com seviye 342 üzerinde okumak için arıyorsanız sahnede: - Krema cupcakes altında gizli jöle düzeyi 342 her oyun için rastgele ve bir jöle saklandığını bunların hangi söylemek için bir yolu yoktur. - Sonuna kadar jöle balıklar terk strateji gerekiyor bu yüzden gizli jöle temizlemek için tek yoldur çünkü, bu. Çok erken bunları kullanarak cupcakes üst katmanları altında gizli jöle ulaşmak için daha kolay takas bunları atık olacaktır. - Sen tahsis normal hareket içinde cupcakes tüm çatlamak mümkün olmayacaktır, bu yüzden rahatsız değil. - Cupcakes üst ilk satırı temizleme konsantre, bu görev çok daha kolay hale getirecek. Ama, çok özellikle üst sırada gemide görünür jöle ihmal etmeyin. - Sarılmış şekerler ile şerit uyan gibi mega tarak kullanmak da cupcakes ulaşmak için zor yok yardımcı olacaktır. Bir gökkuşağı ile eşleşen bir balık birçok balıklar içine mutasyona ve çini bir çok temizlenmesine yardımcı olacaktır, çünkü aynı zamanda yardımcı olacaktır serpilir. - Eğer cupcakes üst satırında temizlendiğini kadar bakir balıklar terk edebiliyoruz, bu aşamada temizlemek gerekir. Eğer yardımcı olabilir Eğer gerçekten balıklar aynı olmalıdır eğer çok erken balıklar eşleşen kaçının, bir elimden şeker ile maç veya daha fazla kilometre için şeker tamamladı.
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder