Candy Crush Cheats ve Hack 10.2.8

calisan hile

Candy Crush Saga Hileleri - İnceleme

Candy Crush Saga: en yeni maç-3 Android çılgınlığı, iPhone ve iPad indir
Eğer maç-3 çarşı oyunların keyfini ise, şimdi, zaten. Candy Crush Saga, bir Facebook uygulaması olarak başlayan oyun oynadınız değil varsa zaten, arkadaşlarınıza en son çılgınlığı duymuşsunuzdur emin olan değilim Android ve iDevices her ikisi için de bir tam gelişmiş uygulaması gelişti!
5.000.000 'den fazla indirme ile, bu uygulama kesinlikle Google Play ve iTunes App Store hem de en popüler oyunlarından biri olarak kaldı. İşte nedenleri.
Bu şekerler hakkında herşey!
Bir maç-3 oyun olarak, Candy Crush Saga kurallarına takip etmek yeterince kolaydır, ama ek katlanmış her düzeyde benzersiz ve zorlu yapmak geliştirici (King.com) tarafından düşündüm.
Bu oyunda, düz bir satır oluşturmak için iki şeker geçerek aynı renk en az 3 "şeker" maç. Size bir kez daha şekerler maç varsa, özel yetkili şeker olsun.
Dört şeker eşleştirildiklerinde şekerler bütün bir satır veya sütun sildiği "çizgili" şeker sonuç uyumlu. Eğer L şeklinde bir maç (3 şekerler dikey ve yatay 3) yaparsanız, iki kez onu çevreleyen tüm şekerleri patlar bir "sarılmış" şeker olsun. Ve arka arkaya 5 şekerler uyan bunu geçerseniz tahtası kapalı şekerler bütün bir renk siler özel renk bomba şeker, verir.
Büyüleyici grafikler, zorlu oyun
Ben kelimeler için oyun çok sıkıcı bulmak beri, maç-3 oyun bir hayranı olmamıştım.Tekrar tekrar aynı şeyi yapmak, ve sihirli kapalı giyer. Bu, ancak, Candy Crush Sagaiçin durum böyle değil.
Oyun basit görünebilir, ancak grafiklerin çok güzel kendinizi sadece gemide başka bir şeker açmak için heyecan bulmak, çok renkli, işlenir.
Ayrıca, sadece bu bölüm bitirmek ve bir sonraki geçmek istiyorum yapar yeni bölüm, kilidini her zaman keşfetmek diğer şeker türü vardır. Örnekler temizlemek ve şekerlemeler morph rahatsız edici "çikolata" için gereken "jöle" içerir.
Bu maç-3 oyun içinde oyun türleri ve hedeflerin çok çeşitli tarz bir all-yeni bir anlam getirdi. Artık çünkü bu app maç-3 oyunları zevk olmadığını iddia edemez.
Pay-to-kazanmak, ya da sosyal gitmek
Aylardır Candy Crush Saga oynuyor, ama yine de tüm düzeyleri yenmek için yönetilen değil. Bu bir kuyruklu 360 seviyeleri ile başladı, ama şimdi 395 seviyesi vardır toplam-ve ben her zaman kendimi bir seviye ya da başka bir (şimdi ben seviyesinde 391 am at) sıkışmış buldum.
Bu oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak in-app alımları vardır: ekstra hamle, çörek gibi özel güç şekerleme, lolipop ve chattery dişler. Ayrıca, sadece başlangıçta kilidi seviyeleri belli bir sayıda vardır. Diğer bölüm kilidini açmak için, ya bölüm başına yolunuzu ödemek zorunda, ya da bir bilet göndermek için üç Facebook arkadaş soracaktır.
Ödemesiz oyuncular için, böylece imkansız bir oturuşta oyunu bitirmek için yapım, 30 dakikada yeniden 5 hayat sadece en fazla, (bir yaşam için arkadaşlarınıza sorun sürece) var. Bu oyun-ya da oyun oynuyor arkadaşlar çok varken gerçekten sabırlı olmak gerekir!
Bu, belki de, bu oyunun başka bir kazanan tasarımı: bu bitirmek için gerçek para ödemeyi reddeden insanlar için bir sosyal oyun haline gelmiştir. Bu liderler arkadaşlarınızla rekabet, ve, hayat gönderme güç-up ve bir sonraki bölüm kilidi açarak size yardımcı olmak için onlara güveniyor.
Olmayan bir ödeme oyuncu olmanın en can sıkıcı yanı, güç-up olmadan özellikle zor mermi kazanmak için gereken bir gerçektir. Bu günler, haftalar için sıkışmış alabilirsiniz, ya da bu nedenle cihazınızdan tamamen oyunu vermek ve Kaldırmak istediğiniz rahatsız olsun.
Bir turda kazanan hem şans (gemide şeker) ve stratejiye ihtiyacı vardır. Sen Candy Crush Saga tüm düzeyleri için ipuçları, izlenecek yollar ve strateji rehberleri için bu web sitesinin geri kalanını kontrol edebilirsiniz.
Indirin ve Şimdi Oyna
Bu uygulama Android ve iDevices hem de ücretsiz olarak kullanılabilir. Alın ve şekerler bu efsanevi kara yoluyla kendi macera başlar!
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Comment
    Facebook Comment

1 yorum: