Candy Crush Çalışan Hileler 2013

calisan hile Candy Crush Saga 2013 kasım ayına girmek üzereyiz sevgili candy crush severler ve bakıyoruz hilelere !

Candy Crush destan , yeterli hayat sahip başarılı bir şekilde oyunu bitirmek istiyorsak göz ardı edilemez bir kaynaktır . Onlar başlangıçta onların yolculuğa başlayabilirsiniz ama bir düzeyde başarısız olduğunda hayatımızın sayısını azaltır , böylece oynamaya başladığınızdaoyunda oyuncular beş hayatını verilir . Çoğu kez hayatını otomatik olarak yeniden ama bu hayatını satın alma ya da onlara serbest hayatlarının bir bağış arkadaşlar soran birine çok oyuncu çare görür yarım saat sonra. Ancak, sınırsız hayatını almak için ve bu şeker ezmek destan hileler aracılığıyla sadece tespit edilebilir başka bir yolu yoktur .
Oyuncular herhangi bir sınırlama olmadan uzun sürebağımlılık yapıcı bir oyun oynamak için yardımcı Şeker ezmek destan hileleriinternette mevcuttur . Ancak, önemli gerçek ve verilen adımları oyunda hayatımızınartmasına neden sağlayacaktır şeker ezmek destan hileleri hakkında bilgi vermek web sitelerini bulmak için . Bununla birlikte , gerçek olduğu kanıtlanmış ve dahil edilmiş yaşamlarınaerişim için bağlı şeker ezmek destan hileler vardır :
candy crush level 33

İlk olarak, şeker ezmek destan hileler bir oyuncuya verilecek yeni bir hayat için gereken süreyi sistemde zamanlayıcı bağlı olduğu gerçeğini vurgulamak . Bu nedenle, daha hayatını almak için yollarından biri önde elle bu yüzden bu yüzden önceden bir oyuncu beş fazla hayat alır bir gün daha görüntüler iOS telefonda zamanlayıcı ayarlamaktır. Şeker ezmek destan hileleri Bu tür iOS cihazları için en iyi olan değil, aynı zamanda android cihazlarda çalışabilir .
İkinci olarak, daha hayatını kazanıyor ucu başka bir şeker ezmek destan hileleri Facebook kredileri aracılığıyla güçlendiricilersatın bağlıdır . Bu oyuncularoyunda kalmak sağlamak güçlendiriciler herhangi bir sayıda satın almak için izin gibi bu kredi şeker ezmek destan hileleri pek çok arayan bilgiler prim para birimi olarak kabul edilir . Ancak, oyuncular bu nedenle her zaman oyunu bitirmek için yeterli hayat var sağlamak hiçbir ücret ödemeden Facebook kredi sınırsız sayıda erişmek için yardımcı şeker ezmek destan hileler vardır .
candy crush saga level 33


Üçüncü olarak, şeker ezmek destan hileleri de bir cazibe satın alma yoluyla ya da doğrudan ihtiyaç vardır hayatımızın miktarını satın alma ya hayatımızın alımı için savunuyoruz . Cazibesi biraz pahalı ama daha uzun süre oyundaoyuncu tutacak olan her zamanki beş sekize hayatımızın sayısını artırmak için yeteneğine sahiptir. Ancak, bu daha hayatınıücretleri de kredi kartı ekleyebilirsiniz satın gibi sınırsız hayatını arıyoruz oyuncular için en iyi seçenek değildir .
Son olarak , hiçbir ücret ödemeden sınırsız yaşamlarını daha hayatını kazanmak edebilmek için otuz dakika boyunca bekleyen tavsiye şeker ezmek destan hileleri çoğunluğu ile de mevcuttur . Bu seçenek, para tasarrufu sağlar ve oyun bağımlısı olmayan kişiler için idealdir . Buna ek olarak , hiçbir ücret ödemeden yaşamları için Facebook'ta arkadaş soran da oyun bağımlısı olanlar için iyi bir fikir olabilir ve mevcut seviyesinden taşımak istediğiniz olabilir . Arkadaşlar onlar da oyun oynuyor , özellikle başka bir yardım için hayatlarının bazı parçası muhtemeldir çünkü bu şeker ezmek destan hileleri seçenek çok daha kolaydır.

Şeker ezmek destan mobil cihazlar ve bilgisayarlar çalınabilir bu yana, rahatlama ve aynı zamanda arkadaşları ile eğlenmek için bir yol için ideal bir oyundur . Onlaroyunu daha keyifli hale yardımcı olacaktır şeker ezmek destan hileler sağlayabilir olarak da oyun oynuyor arkadaşlarınızla temas halinde tutmak için tavsiye edilir . Ayrıca, aynı zamanda oyunu oynarken hayatını artan ile ilgili çeşitli şeker ezmek destan hileleri hakkında bilgi sunuyoruz . Sonuç olarak , onlar da bir süre oynuyor olanlar gibi yeni başlayanlar için oldukça hayal kırıklığı olacağını oynamaktan men edilebilir olarak şeker ezmek destan hileleri kullanıyor bulunmayan emin olmak için oyuncular için ihtiyaç vardır .

calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder