Candy Crush Saga Yeni Hileler

calisan hile
Candy Crush Saga hileleri, Candy Crush Saga son hileler, Candy Crush Saga son hileler, Candy Crush Saga yeni hileler, Candy Crush Saga baş hile, Candy Crush Saga last hile, Candy Crush Saga yeni hileler

Belki de Candy Crush Saga en zor seviyeleri birden fazla engelleri sahip olanlardır. Bazı engeller jöle erişmenizi engeller. Düzgün kullanılmadığında Diğer oyun tahtası yayılmış olacaktır. Ne engeller yapmak tanıma ve onları imha etmek en iyi yolu başarının anahtarıdır. En daha yaygın olanları bazılarına bir göz atalım.
Taş

Taş ile başa çıkmak için daha kolay engellerden biridir. Sadece bir taş sınırındaki ve kaybolur bir parça maç. Verimliliğinizi maksimize için hile taşlar ve taş sütunlar yanında dikey olanların satır üstünde yatay maçlar oluşturmaktır.
Yaygın oyun tahtası büyük bir kısmı erişmenizi engeller gibi, erken ve sık sık taş imha etmek en iyisidir.
Çikolata
Licorice Locked

Bu özellikle can sıkıcı olabilir. Tel şeklinde bir X ile gösterilen içindeki şeker açmak için tek yolu onu yok etmektir. Bu eşleştirerek ya da boşaltmak için özel bir şeker kullanılarak yapılabilir. Ancak, yanında en az iki diğer şekerler sıraya gerekir bu maç için bunu, içine şeker taşımak veya takas edemez.


Özel şekerler oldukça iyi kilitli şekerler ile anlaşma. Etkinleştirildiğinde bir çizgili şeker bunları açacak, bir sarılmış şeker onları havaya uçurmak ve bir disko şeker kurtararak, tuzak içindeki şeker ortadan kaldırmak için kullanılabilir.
Zaman bombalar

Bomba Şekerleri sonra düzeyde kadar görünmüyor, ve onlar memnun kalacaksınız. Onlar on aşağı sayma başlar ve uyumlu değilse, sizin üzerinizde bir anlık oyun ile ödüllendirilir - ne olursa olsun aksi takdirde performans ne kadar iyi.
Yapabileceğiniz en iyi şey onları ihmal etmektir. Aynı tip ve çevrelerindeki özel şekerler küme şeker çalışın. İlk fırsatta onları Diffüz.
Sonuçta, zaman ayarlı bomba siz değerli hamle birkaç atık yapmak içindir. Bunu engellemek için, zaman ayarlı bomba imha ve aynı hareket Hedefiniz doğru itmek için yollar arayın. Yine, bu genellikle özel şekerler büyük bir miktarda içerir kümeleme
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder