Candy Crush Saga Sınırsız Can Hilesi İndir v1.6

calisan hile
Candy Crush Saga Sınırsız Can kazan, Candy Crush Saga Sınırsız Can oynama hakkı, Candy Crush Saga Sınırsız, Candy Crush Saga oyna, Candy Crush Saga süper hileler.
Selamlar bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz! Web sitemizde indi varsa o şansı ya popüler Candy Crush Saga oyunu bir düzeyde sıkışmış veya basit gerekli hileler ortaya çıkararak daha hızlı oyun bitirmek istiyorum. Web sitemiz sürekli her seviyeleri geçmek için nasıl son bilgiler ile güncellenir. Eğer gerekli hile sadece bize ulaşın ya da Facebook bizi sorun bulamıyor ve biz memnuniyetle size yardımcı olacaktır

Candy Crush Saga oldukça bağımlılık bulmak Facebook ve akıllı telefonlar kullanıcıları arasında oldukça popüler bir oyundur. Bir bulmaca benzer oyun onlar bir seviyeden diğerine hareket ederken şekerler pop edebiliyoruz bir macera için oyuncu alır. Bir oyuncu daha yüksek bir hareket olarak daha zor elde düzeyleri ile yüz aşmak seviyesi vardır oyun. Bununla birlikte, oyun eğlenceli iyi oynamak kadar kolay ve hatta seviyesinden seviyesine ilerleyen bir oyuncu tutmak renkli grafik ve ek katlanmış geliştirdi. Ayrıca, Candy Crush Saga Oyun tek başına ya da çok daha eğlenceli hale getirmek arkadaşları ile çalınabilir.

Şeker Crush Saga Rehberi Android ve iPhone için bu eşleştirme uygulaması oyunun tüm düzeyleri ve zorlukları ile size yardımcı olmak için burada. Sitemiz Candy Crush güçlendirici ve power-ups kullanmak için yollar da dahil olmak üzere jöle düzeyleri, madde düzeyleri ve zamanlanmış düzeyleri için tam bir şeker ezmek hileler vermeyi taahhüt eder. İşte bu oyun nasıl Şeker Crush ipuçları ve ipuçları jöle seviyeleri için Android için, iPhone ve Facebook kullanıcıları kapsayacak.

Şeker Crush Jelly Seviyeleri Püf Noktaları ve İpuçları
Amaç: kurulu tüm jöle kiremit kaldırmak için.
Bu jöle Meydanı üzerinde maç yaparak seviyesinden bir jöle çini kaldırabilirsiniz. Ekranda diğer şekerler üzerine geçmeden önce ilk olarak jöle kiremit eşleşen odaklanın.
Uyarı: alanın üst kısmında jöle kareler ve yönetim kurulu garip köşelerinde jöle kareler dikkat edin. Bu üst üste 3 şekerler maç daha zordur, ve kalan bu çinileri ile hamle tükendi istemiyorum.
Jelly Kareler ve Taş Kareler: Bazı düzeyleri taş kareler ve jöle kareler de olacak. Her iki düzeyde geçirilmesi için aynı derecede önemli olarak, her iki kaldırmak için önemlidir. Taş kareler için kare yanında bir maç yapmak gerekir ve daha sonra açık kıracak ve kullanılabilir.
Jelly Düzeyleri ile Yardımcı Olabilirsiniz güçlendiriciler:

Jelly Fish Booster
Shuffle Şeker
Hindistan cevizi Tekerlek
renk Bomba


calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder