Tüm Candy Crush Hileleri 2013 !

calisan hile
erhaba sevgili seray severler. Bir hayat kurtaran, ilaç gibi yazı ile daha siz sevgi kelebekleriyle birlikteyim. Araştırma konumuz Candy Crush Saga. Bir facebook oyunu bildiğiniz gibi, oynamayan yok gibi. Bir ben oynamıyorum, eminim facebook kullansam ben de oynarım, yarışmacı bir ruhum var, kaynımgilin kızın kaçıncı levele gelmiş ben de gelmeliyim deyip her şeyi bırakıp mesai yapabilirim!

Oyunu hiç oynamasam da gerek sanal ortamda gerekse arkadaşlarım arasında sürekli duyduğum bir oyun haline geldi Candy Crush. Lanet bir şey. Bir de insanlar sevmese de oynamak zorunda hissediyor, uyuşturucu bağımlılığı gibi bir şey. Blogcuları da sarmış bu durumda bu illet. Zaten nerede illet var önce blogcular buluyor, suyunu çıkarana kadar da bırakmıyorlar.

İşte size Candy Crush oyununun pençcesi altında olan blogcular. İşin vehametini göstermek için bu örnekler :) Numaralandırdım. En çok bağımlı olandan, aşağıya doğru ilerliyor, büyük bir yarış var haha.
calisan hile
Google Plus'ta paylaş

About Angelica Na

Selam, candy crush saga hileleri bloguma hoşgeldiniz, ben hamdi. Eğer hileleri yapamazsanız lütfen mail adresimden bana ulaşın. hamdicelik97@gmail.com
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder